Makine İmalat - UV Boyama Sistemleri      
Türkçe
English Deutsch
 
Anasayfa Hakkımızda Ürünler Haberler İletişim
 

   
       

H A K K I M I Z D A

     
  Firmamız, 1997 senesinde Koru Ağaç İşleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulmuştur. Saç fırçaları ve boya fırçaları imalatı sektöründe yüksek kalite önceliğiyle kısa sürede Avrupa'nın önde gelen firmaları arasında yerini almıştır. Ülkemizin marka firmalarının da ahşap boya fırçası ve saç fırçası saplarının imalatını firmamız yapmaktadır.

Üretim gücünü gelişen teknolojiyle daima zirvede tutan firmamız bu süreçte kendi makine parkurlarının imalatını yapabilecek yeterliliğe ulaşmıştır ve gelen dış taleplerle birlikte makine imalatına yönelik yatırımlara başlamış ve müşterilerinin arzuları doğrultusunda makineler imal etmiştir.

Makine imalat projelerini Yalova Üniversitesi ile ortaklaşa çalışmalarla da yürüten firmamız alanında güçlü bir teknik altyapıya sahiptir.

İmalat öncesi 3D sunumlarla müşterilerimiz isteklerine tam olarak uyacak şekilde projeler hazırlanmakta ve imalat sürecine geçilmektedir.

Makine imalatında kullanılan makineler olarak firmamız tarafındadan yapılan 4 eksen CNC'lerden, CNC torna'lara kadar bilgisayarlı kontrol sistemleri bulunmaktadır.

2012 yılında firmamız teknik ekibince yazılan programla makinelere online kontrol özelliği eklenebilmektedir. Böylece makineler cep telefonundan dahi kontrol edilebilmektedir. Ayrıca gerekli durumlarda sisteme uzaktan kontrol özelliğiyle teknik destek sağlanabilmektedir.

Firmamız, Ticaret odası tarafından 2010 Ar-Ge İnovasyon ödülü kazanmıştır.        

 
                       
   
               
               
 
            google
Bu sitede kullanılan resim ve belgeler orijinal olup tüm hakları KORU AĞAÇ İŞLERİ SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 'ye aittir. İzinsiz kullanılamaz.                                  Argadal ® 2012 - All right reserved